EN
EN
FİLM HACK TÜRKİYE’DE KAZANAN EKİP BELLİ OLDU
FİLM HACK TÜRKİYE’DE KAZANAN EKİP BELLİ OLDU
Ana Sayfa

“Güvenli İnternet” konulu YouTube videolarının yarıştığı Film Hack Türkiye’de Birincilik Ödülü’nü ‘Pamuk Prenses Günümüzde Yaşasaydı’ çalışmasıyla Leo Burnett  aldı.

Kreatif ajansların kâr amacı gütmeyen bir brief doğrultusunda hazırladıkları YouTube videolarının değerlendirildiği ‘Film Hack Türkiye yarışmasının sonuçları, tüm dünyada ve ülkemizde “Güvenli İnternet Günü” olarak kutlanan 9 Şubat 2016’da düzenlenen ödül töreninde açıklandı.
Türkiye Bilişim Vakfı ev sahipliğinde ve YouTube'un desteğiyle düzenlenen “Güvenli İnternet” temalı yarışmanın birincisi Pamuk Prenses Günümüzde Yaşasaydı çalışmasıyla Leo Burnett oldu. İkinciliği Olmaz ‘Öyle Şey­ Project House’, üçüncülüğü ise ‘İnternetin En Büyük Düşmanları: Ebeveynler’ çalışması ile TBWA aldı.
Başvuruları 22 Ocak – 3 Şubat 2016 tarihleri arasında kabul edilen kreatif ajansların çalışmaları, Türkiye Bilişim Vakfı jüri başkanlığında oluşturulan jüri komitesi tarafından değerlendirildi. İnternetin güvenli ve bilinçli bir şekilde kullanılması konusunda farkındalık yaratmaya yönelik çalışmasıyla Film Hack Türkiye yarışmasında birinci olan ekip, Google Londra ofisini ziyaret ederek YouTube kreatif ekipleri ile bir araya gelecek.

Güvenli İnternet Günü
Güvenli İnternet Günü bir yandan teknolojinin pozitif kullanımına dikkat çekerken diğer yandan gençleri, ebeveynleri, öğretmenleri, şirketleri, politikacıları, bürokrasiyi ve kolluk kuvvetlerini –kısacası bu alanda rolü olan herkesi­ bir arada çalışmak için teşvik ederek daha iyi ve güvenli bir online dünya yaratmayı amaçlıyor. Güvenli İnternet Günü’nün 2016 teması “Daha İyi bir İnternet İçin El Ele” olarak belirlendi.

SAYFA DOKÜMANI
İLETİŞİM
Kemankeş Karamustafa Paşa Mah.
Alipaşa Değirmeni Sok. No:3 34560 Karaköy / İstanbul
TELEFON
+90 (212) 244 11 69
E-POSTA
© Copyright 2016 Türkiye Bilişim Vakfı - Tüm Hakları Saklıdır
Türkiye Bilişim Vakfı’nın bilgi teknolojileri altyapısı, Eczacıbaşı Bilişim tarafından desteklenmektedir